Jesteś tu: Strona główna » Opłaty i druki

Wyliczenie opłaty za posiłki:

Dzienna stawka żywieniowa

3 posiłki

Śniadanie, zupa z deserem, II danie

2 posiłki

Śniadanie, zupa z deserem

2 posiłki

Zupa z deserem, II danie

1 posiłek

Śniadanie

Od 01 marca 2016r. następuje zmiana naliczania opłat za przedszkole.

Do rozliczenia opłaty miesięcznej zostanie przyjęta faktyczna liczba dni roboczych w danym miesiącu.

* * *

W związku z Ustawą z dnia 1 grudnia 2016r. o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego
oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2016r., poz. 1985), od dnia 1 stycznia 2017r.
nie pobiera się opłaty

za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach publicznych prowadzonych przez gminę

od dzieci, które ukończyły 6 lat  (realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego).

Rodzice ponoszą jedynie opłaty za korzystanie przez dziecko z wyżywienia.

* * *

W związku z centralizacją Vat od dnia 01 stycznia 2017 roku  zaistniała konieczność regulowania opłat za pobyt dziecka w placówce oraz żywienie dzieci tylko w formie przelewów na konto placówki, do której uczęszcza Państwa dziecko.

Nie będą już przyjmowane wpłaty w kasie CUI, przy ul. Namysłowskiej 8.

Opłat dokonywać można  za pośrednictwem przelewu bankowego, wpłaty poprzez Pocztę Polską lub wpłaty bezpośrednio w banku.

W placówkach PKO BP wpłaty przyjmowane są bez prowizji. Bez opłat dokonają Państwo również wpłaty w kasach Urzędu Miejskiego Wrocławia, które znajdują się w Centrach Obsługi Mieszkańca

Numer konta bankowego znaleźć mogą Państwo na stronie internetowej Państwa przedszkola lub szkoły.