Jesteś tu: Strona główna » Wielka Nagroda Wrocławia XIV edycja 2016/2017

Przedszkolna Nagroda Wrocławia XIV edycja 2016/2017 ogranizowana jest przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Urząd Miejski we Wrocławiu. Celem tego przedsięwzięcia jest połączenie wszystkich przedszkolnych konkursów dotyczących historii, tradycji, kultury i problemów współczesnego Wrocławia w jeden wspólny cel. Za udział i zwycięstwa w poszczególnych konkursach przedszkola zdobywają określoną liczbę punktów. Końcowa suma punktów decyduje o miejscu placówki w "Przedszkolnej Nagrodzie Wrocławia". Trzy najlepsze przedszkola jesienią 2017 roku otrzymają wyróżnienia.

• XIV Konkurs Poezji i Malarstwa „Wrocław w Twórczości Dziecięcej” – konkurs plastyczny  - odpowiedzialny zespól dzieci 3 letnich
  • XIII Rajd „Smoka Strachoty” – impreza o charakterze rekreacyjno-krajoznawczym -udział bierze Grupa IV
  • XIII Konkurs „Wrocławski Ekoludek”  - konkurs  ekologiczny – opracowanie dokumentacji działań Grupa VIII
  • XIII Konkurs wiedzy o naszym mieście „Spacerkiem po Wrocławiu – dawniej i dziś” – udział bierze Grupa X
  • XIII Konkurs literacki „Rymowanki Wrocławskie”  - udział bierze 3 dzieci, Nauczyciel i Rodzic z Grupa
  • XIII Konkurs teatralny „W teatrzyku Jasia i Małgosi” – udział bierze Grupa
  • XV Wrocławski konkurs „Przedszkole promujące turystykę” – konkurs edukacji regionalnej, opracowanie dokumentacji działań – zespól nauczycieli pod kierunkiem Urszuli J.
  • XV Wrocławski Konkurs „Tańczące Przedszkolaki” – udział bierze Grupa
  • X Konkurs literacki dla nauczycieli wychowania przedszkolnego „ W Bajkowym Okienku – Wrocław w twórczości literackiej nauczycieli” – udział bierze  Nauczycielka Iwona M.