szkolnastrona.pl

  • Odwiedziło nas:
    333093 osób
  • Do końca roku:
    163 dni
  • Do wakacji:
    WAKACJE!!! dni
Piątek, 2017-07-21
Imieniny:
Danieli, Wawrzyńca
Jesteś tu: Strona główna » Kadra

Kadrę przedszkola stanowią wykształcone, twórcze, ambitne nauczycielki, zaangażowane w pracę z dziećmi i dla dzieci. Znają one potrzeby, możliwości i oczekiwania dzieci oraz ich środowisko rodzinne. Wykazują zaangażowanie o dbałość każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy w rozwoju dzieci, celem lepszego stymulowania jego edukacji. Nauczycielki w pracy wykorzystują aktywne metody, opracowują projekty i programy edukacyjne, uczestniczą w różnego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach.

DYREKTOR Jadwiga Butkiewicz - nauczyciel dyplomowany

WICEDYREKTOR  Urszula Janiszyn - nauczyciel dyplomowany

Pracownicy administracji:


Pani Bogusława  - samodzielny referent                                                                         

Pani Ewa - intendent


GRUPA I – 3 latki KRASNOLUDKI


Jadwiga Butkiewicz - nauczyciel dyplomowany

Urszula Janiszyn - nauczyciel dyplomowany

Irena Neubauer - nauczyciel mianowany

Pani Iwona  - pomoc nauczyciela 

Pani Małgorzata  - pracownik obsługi

 

GRUPA II – 4 latki SMERFY


Izabela Kruszewska- Smok - nauczyciel kontraktowy  

Mariola Sikora - nauczyciel kontraktowy

Pani Aneta - pracownik obsługi

 

GRUPA III – 4 latki BIEDRONKI


Elżbieta Batóg-Szubart- nauczyciel dyplomowany 

Mariola Chudzicka - nauczyciel dyplomowany  

Pani Halina  - pracownik obsługi

 

GRUPA IV – 5 latki SŁONECZKA

 

Beata Karandysz - nauczyciel mianowany

Ewa Skrzypczuk  - nauczyciel kontraktowy
Pani Ania - pomoc nauczyciela w zakresie opieki nad dzieckiem z potrzebą wczesnego wspomagania rozwoju

Pani Ewa - pracownik obsługi


GRUPA V – 5 latki - KOTY

 

Agata Bakowicz - nauczyciel dyplomowany                                                              

Katarzyna Kleszcz- Urbaniak - nauczyciel mianowany 

Ryszarda Łuczak - nauczyciel mianowany

Pani Danuta - pracownik obsługi

 

GRUPA VI- 6 latki - PSZCZÓŁKI


Małgorzata Chamerska - nauczyciel dyplomowany     

Aleksandra Skibińska - nauczyciel mianowany

Pani Alina - pracownik obsługi


GRUPA VII – 4 latki – JEŻYKI


Agnieszka Berlicka - nauczyciel dyplomowany

Bogumiła Grecka - nauczyciel stażysta

Pani Ania - pomoc nauczyciela w zakresie opieki nad dzieckiem z potrzebą wczesnego wspomagania rozwoju

Pani Małgosia - pracownik obsługi


GRUPA VIII – 4,5,6  latki TYGRYSKI


Iwona Migniewicz - nauczyciel dyplomowany

Agnieszka Bakowicz - nauczyciel stażysta  

Pani Monika  - pracownik obsługi 

 

GRUPA IX –  5 latki WROCŁAWSKIE KRASNALE

 

Magdalena Moroz - nauczyciel kontraktowy

Elżbieta Hewusz - nauczyciel dyplomowany

Pani Barbara - pracownik obsługi


 GRUPA X – 6 latki ŻABKI

 

Danuta Kumaszka - nauczyciel dyplomowany

Olga Tokarska - Barszcz – nauczyciel kontraktowy

Pani Urszula   - pracownik obsługi


Nauczyciel języka angielskiego


Joanna Karpińska - nauczyciel mianowany

 

Nauczyciel katecheta

      

Julia Siedlarz - nauczyciel kontraktowy


Nauczyciel logopeda

 

Beata Matysiak – nauczyciel dyplomowany


Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

 

Agnieszka Kamińska – nauczyciel dyplomowany


Ponadto do pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych

przygotowane są nauczycielki:


Mariola Chudzicka, Urszula Janiszyn, Beata Matysiak, Agnieszka Kamińska

Iwona Migniewicz, Małgorzata Chamerska, Ewa Skrzypczuk                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                       

Szef kuchni: Pani Alicja


Pomoce kuchenne: Pani Danuta, Pani  Janina, Pani Magda


Konserwator/ogrodnik: Pan Janusz

Dozorcy: Pan Maciej, Pan Piotr, Pan Edward

Opracowanie: szkolnastrona.pl