361928 osób
Jesteś tu: Strona główna » Programy

Główny kierunek pracy na rok szkolny 2017/2018:

• Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.
  • Podniesienie jakości edukacji matematycznej.
  • Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych
  • Nowe technologie w nauczaniu.
  •  Promocja zdrowia.

Pracujemy w oparciu o programy:

• " Od zabawy do nauki"- program wychowania przedszkolnego Nowa Era
  • „Nasze Przedszkole” – program wychowania Przedszkolnego MAC
  •  „Od Przedszkolaka do Pierwszaka” - – program wychowania Przedszkolnego WSiP
  • Elementy programu „Dar Zabawy” – program wg koncepcji pedagogicznej Fryderyka W.  Froebla -  (dzieci 3 letnie).
  •  Autorski Program „Przedszkole Promujące Zdrowie” na lata 2015 – 2017  pod patronatem Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego Wrocławia opracowany przez Zespół Promocji Zdrowia.
  • „Próchnicy mówimy NIE” - program edukacji prozdrowotnej opracowany przez Iwonę Migniewicz nauczyciela dyplomowanego.
  • Autorski Program działań Edukacyjnych „Hałas – Twój Wróg” – autor E. Skrzypczuk. B. Karandysz, I.Migniewicz.
  •  Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach – Nr programu AZ – O – 01/10.
  •  Zgłoszone do realizacji programy, projekty edukacyjne.

Programy wspomagające pracę edukacyjną Nauczycieli: