361940 osób

21 Listopada

Dzień Życzliwości

w "Tęczowej Polance"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału

w Wystawie Plastycznej pt. „Order Życzliwości”.

Prace Prosimy przekazać nauczycielkom grup do 20.11.(poniedziałek).

Wszystkie grupy w tym dniu przygotowują mały poczęstunek dla kolegów i koleżanek z innej grupy.

Bądź Życzliwy!!!

Ruszaj się z Lionfitness

Drodzy Rodzice!

Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna.

Statystyki biją na alarm: ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!!

Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie. Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie

Dlatego nasze Przedszkole dołączyło do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Poniższy filmik w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness:

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu.

Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów

oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni.

Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.

Podejmij wyzwanie już dziś!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl

W treści koniecznie napisz do którego przedszkola chodzi twoje dziecko i w jakiej miejscowości się ono znajduje.

Gorąco zachęcamy do udziału w programie

Od 2 XI do 30 XI 2017 w ramach akcji "Czytaj.pl"
będzie można za darmo ściągnąć książkę na plakacie , który znajduje się w holu przedszkola.
Na raz można ściągnąć 1 książkę.

Zapraszamy do czytania za darmo!

Uwaga!

Informacja o warunkach ubezpieczenia dziecka na rok szkolny 2017/2018

znajduje się w podstronie "Pliki do pobrania".

W dniach 16 X i 18 X 2017 r. odbędzie się w przedszkolu

spotkanie ze stomatologiem p. Romą Bujnowską z Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego "ROMADENT",

z którym przedszkole współpracuje w ramach programu: "Profilaktyka próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym, 3- 5 lat."

Spotkanie dotyczyć będzie wpływu odżywiania  na stan uzębienia, higieny jamy ustnej u dzieci i odbędzie się w formie teatrzyku pt. „Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć - w roli głównej Zuzia i Felek"   oraz quizu.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

16 X 2017 r. (poniedziałek)

godz. 9.30 - gr. VIII i IX (w sali gr. VIII)

godz. 10.10 - gr. VI i X (w sali gr. VI)