Sobota, 2018-02-24
Boguty, Bogusza
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się

do przedświątecznej akcji pomocy ubogim rodzinom na Podolu.

Otrzymaliśmy podziękowanie od dyrektora Caritas - Spes

Z satysfakcją informujemy,

że nasze przedszkole otrzymało

Certyfikat za Promowanie Aktywności Fizycznej

*  *  *

Wszystkim uczestnikom wystawy pt."Jestem Życzliwy"

składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace.

Rodzicom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w wystawie.

Ruszaj się z Lionfitness

Drodzy Rodzice!

Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna.

Statystyki biją na alarm: ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!!

Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie. Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie

Dlatego nasze Przedszkole dołączyło do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Poniższy filmik w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness:

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu.

Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów

oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni.

Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.

Podejmij wyzwanie już dziś!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl

W treści koniecznie napisz do którego przedszkola chodzi twoje dziecko i w jakiej miejscowości się ono znajduje.

Gorąco zachęcamy do udziału w programie