361942 osób
Jesteś tu: Strona główna » Rok szkolny 2017 - 2018

Serdecznie dziękujemy Mamie Olka, p. Justynie K. z gr. VIII za aktywne współuczestnictwo w pracach na rzecz grupy.

Serdecznie dziękujemy Babci Amelki, p. Bogusławie z gr.VIII za aktywną pomoc podczas wycieczki do Muzeum  Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 108

Serdecznie dziękujemy Babci Emilki, p. Janinie S. z gr.VIII za pomoc podczas wyjścia do Kina Nowe Horyzonty.

Serdecznie dziękujemy Mamie Zosi i Zuzi B. z gr. IV, Pani Katarzynie za zorganizowanie wycieczki do Castoramy na warsztaty w Majsterkowie.

Serdecznie dziękujemy Mamie Bartka Ś z gr. IV., Pani Dorocie za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Mamie Jasia Sz. z gr. IV, Pani Monice za współpracę i doposażenie kącika gier w puzzle.

Serdecznie dziękujemy Tacie Jasia Sz. z gr. IV, Panu Maćkowi za dostarczenie dużej ilości skrawków materiałów, które będą wykorzystane podczas pracy z dziećmi i dekoracji sali.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Wojtka z gr. V za zaangażowanie na rzecz grupy.

Serdecznie dziękujemy siostrze Jagody z gr. V za przeczytanie dzieciom fragmentu książki o wrocławskich krasnalach.

Serdecznie dziękujemy Mamie Weroniki, Mamie Kacpra, Mamie Igora i Mamie Elizy z gr. V za pomoc podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Mamie Zuzi P. z gr. IV, Pani Dorocie za wydrukowanie materiałów dydaktycznych.

Serdecznie dziękujemy Mamie Damiana M. z gr. IV, Pani Marlenie za doposażenie w książki biblioteki grupowej.

Serdecznie dziękujemy Tacie Emilki B. z gr. IV, Panu Krzysztofowi za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Mamie Natalki Ch.- G. z gr. IV, Pani Magdalenie za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Babci Jasia Sz. z gr. IV, Pani Grażynce za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

Serdecznie dziękujemy Babci Krzysia L. Z gr. IV, Pani Eugienii za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

Dziękujemy Mamie Wiktorii B. z gr. IV, Pani Tatianie za zaangażowanie na rzecz grupy i serdeczną współpracę.

Serdecznie dziękujemy Tacie Zosi i Zuzi B. Z gr. IV, Panu Damianowi za przyniesienie dużej ilości dyń do kącika przyrodniczego i zajęć plastycznych.

Serdecznie dziękujemy Mamie Andrzeja W. z gr. IV, Pani Katarzynie za wzbogacenie kącika czytelniczego w literaturę dziecięcą.

Serdecznie dziękujemy Mamie Zuzi P. z gr. IV, Pani Dorocie za przywiezienie do przedszkola prac wykonanych przez dzieci podczas warsztatów w "Majsterkowie."

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Adamowi, Rodzicom Antoniego Cz. z gr. IV za wzbogacenie grupy w materiały edukacyjne o tematyce związanej z bezpieczeństwem oraz zaopatrzenie w różnorodne przedmioty, które będą wykorzystane podczas pracy z dziećmi.
Serdecznie dziękujemy mamie Olka, p. Justynie K. z gr. VIII za aktywne współuczestnictwo w pracach na rzecz grupy.

Serdeczne podziękowania dla Mamy Kariny  - p. Anny B. z Grupy VIII za uszycie fartuszków dla dyżurnych przy posiłkach.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Aleksandra W., p. Katarzynie i p. Mateuszowi z grupy VIII za wyposażenie grupy w podświetlany globus polityczny.

Serdecznie dziękujemy Tacie Karola A, p. Grzegorzowi z grupy VIII za podarowanie map świata

Serdecznie dziękujemy Mamie Mai G. z gr. VIII  za wydrukowanie dyplomów dla dzieci z j. angielskiego.

Serdecznie dziękujemy Mamie Ignacego z gr. VIII, p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi wspaniałych warsztatów plastyczno - technicznych pt.: "Jesienne inspiracje"

Serdecznie dziękujemy Mamie Wojtka z Grupy VIII, Pani Karolinie B.-J. za przyniesienie Jesiennego kosza do kącika przyrody.

Serdecznie dziękujemy Mamie Jasia, p. Justynie K. oraz Mamie Milenki, p. Izabelli J. z gr.VIIIza pomoc podczas wycieczek na zajęcia w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Aleksandra W., p. Katarzynie i p. Mateuszowi z grupy VIII za zakup na grupę tablicy korkowej.

Serdecznie dziekujemy Tacie Elizy L., p. Maciejowi z gr. VIII za zakup ziemi do sadzenia kwiatów na grupie.

Serdecznie dziekujemy Mamie Olivii M., p. Karolinie z gr. VIII za zaangażowanie na rzecz grupy.

Serdecznie dziękujemy mamie Aleksandra W., p. Katarzynie z grupy VIII za wyposażenie grupy w teczki biurowe.

Serdecznie dziękujemy mamie Ignacego z gr. VIII, p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi drugich  warsztatów plastyczno - technicznych pt.:"Jesienne wspomnienie" oraz za opiekę podczas wycieczki.

Serdecznie dziękujemy mamie Olka, p. Justynie K. oraz mamie Adriana z gr. VIII za upieczenie pysznego ciasta z dodatkiem dyni na obchodzone w przedszkolu Święto Dyni.

Bardzo dziękujemy rodzicom Stasia B. z gr I za włączenie się w akcję "Święto Dyni" i przygotowanie dla grupy ciasta dyniowego.
Bardzo dziękujemy rodzicom Basi z gr I za włączenie się w akcję "Święto Dyni" i przygotowanie dla grupy ciasteczek.
Bardzo dziękujemy mamie Emilka z gr I za przeczytanie dzieciom bajki "O smoku Wawelskim"
Bardzo dziękujemy Karolinie - uczennicy klasy III w SP nr 50 za przeczytanie dzieciom różnych wierszyków.

Serdeczne dziękujemy Mamie Poli z gr I , p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi zajęć rękodzielniczych, pt.:"Jesienne wspomnienia"

Serdecznie dziękujemy mamie Aleksandra W., p. Katarzynie z grupy VIII za wyposażenie apteczki grupowej w środki opatrunkowe: gazę i plastry