szkolnastrona.pl

  • Odwiedziło nas:
    382544 osób
  • Do końca roku:
    310 dni
  • Do wakacji:
    118 dni
Sobota, 2018-02-24
Imieniny:
Boguty, Bogusza
Jesteś tu: Strona główna » Rok szkolny 2017 - 2018


Serdecznie dziękujemy mamie Borysa p. Kamili oraz mamie Krzysia p. Marcie z gr. III za pomoc podczas wycieczki do Wrocławskiego Parku Technologicznego.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z gr. III za dotychczasowe wsparcie działań oraz zaangażowanie w życie grupy.


Serdecznie dziękujemy Mamie Jasia K., p. Justynie z grupy VIII za aktywne włączenie się w działania przedszkola z okazji Światowego Dnia Misia pt. "Szpital Pluszowego Misia" oraz przeprowadzenie na grupie zajęć dotyczących  zawodu lekarz oraz umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym. 


Serdecznie dziękujemy Mamie Olka W., p. Katarzynie  z gr. VIII oraz Mamie Ignacego G. , p. Dorocie za aktywne współuczestnictwo w pracach na rzecz grupy.

 

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Ignacego z gr. VIII, p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi trzecich warsztatów plastyczno - technicznych pt.:"Kalendarz dobrych uczynków".

 

 

 

Serdecznie dziękujemy Tacie Karola A., p. Grzegorzowi z grupy VIII za wyposażenie grupy w artykuły papiernicze i biurowe.

 

 Serdecznie dziękujemy Rodzicom Oli z gr. VI i Bartka z gr. III za zorganizowanie i wspólne pieczenie z dziećmi na grupach zdrowych, pysznych ciasteczek.Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy IX za kserowanie pomocy dydaktycznych:  Szymona, Malwiny U., Beniamina.


Serdecznie dziękujemy Mamom  dzieci z grupy IX za doposażenie kącika książki  dzieciom w młodszej grupie: Mamie Jagny i naszej grupowej  Mamie Paulinki,


Serdecznie dziękujemy Mamie Weroniki L. z grupy IX za pomoc w drukowaniu oraz za podarowane  książki dla każdego dziecka.


Serdecznie dziękujemy Babci Weroniki K.  z grupy IX za wzbogacenie kącika przyrody  w dynie.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy IX za włączenie się w akcję  „Święto dyni”  i przygotowanie smakołyków do degustacji: Małgosi, Julki, Paulinki, Malwinki, Lenki Dz., Marysi D., Marysi Z.

 

Serdecznie dziękujemy Tacie i Mamie  Marysi Z. z grupy IX za zakup flamastrów i pomoc w kupnie materiałów plastycznych i książeczek dla dzieci do biblioteczki.


Serdecznie dziękujemy za systematyczne dostarczanie artykułów papierniczych Rodzicom: Malwinki, Paulinki, Julki, Alana z grupy IX.


Serdecznie dziękujemy za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek: Dziadkowi Lenki Dz., Mamom:  Magdy, Jagny, Marysi D. z grupy IX.Serdecznie dziękujemy Mamie Olka, p. Justynie K. z gr. VIII za aktywne współuczestnictwo w pracach na rzecz grupy. 
 
Serdecznie dziękujemy Babci Amelki, p. Bogusławie z gr.VIII za aktywną pomoc podczas wycieczki do Muzeum  Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 108
 
Serdecznie dziękujemy Babci Emilki, p. Janinie S. z gr.VIII za pomoc podczas wyjścia do Kina Nowe Horyzonty.


Serdecznie dziękujemy Mamie Zosi i Zuzi B. z gr. IV, Pani Katarzynie za zorganizowanie wycieczki do Castoramy na warsztaty w Majsterkowie.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Bartka Ś z gr. IV., Pani Dorocie za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Jasia Sz. z gr. IV, Pani Monice za współpracę i doposażenie kącika gier w puzzle.

Serdecznie dziękujemy Tacie Jasia Sz. z gr. IV, Panu Maćkowi za dostarczenie dużej ilości skrawków materiałów, które będą wykorzystane podczas pracy z dziećmi i dekoracji sali.Serdecznie dziękujemy Rodzicom Wojtka z gr. V za zaangażowanie na rzecz grupy.


Serdecznie dziękujemy siostrze Jagody z gr. V za przeczytanie dzieciom fragmentu książki o wrocławskich krasnalach.


Serdecznie dziękujemy Mamie Weroniki, Mamie Kacpra, Mamie Igora i Mamie Elizy z gr. V za pomoc podczas wycieczek.Serdecznie dziękujemy Tacie Zosi i Zuzi B. z gr. IV, Panu Damianowi za upieczenie pysznych i zdrowych ciasteczek dla dzieci. Dzieciom ciasteczka bardzo smakowały.

Serdecznie dziękujemy Mamie Zuzi P. z gr. IV, Pani Dorocie za wydrukowanie materiałów dydaktycznych.

Serdecznie dziękujemy Mamie Damiana M. z gr. IV, Pani Marlenie za doposażenie w książki biblioteki grupowej.

Serdecznie dziękujemy Tacie Emilki B. z gr. IV, Panu Krzysztofowi za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Mamie Natalki Ch.- G. z gr. IV, Pani Magdalenie za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczek.

Serdecznie dziękujemy Babci Jasia Sz. z gr. IV, Pani Grażynce za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

Serdecznie dziękujemy Babci Krzysia L. Z gr. IV, Pani Eugienii za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

Dziękujemy Mamie Wiktorii B. z gr. IV, Pani Tatianie za zaangażowanie na rzecz grupy i serdeczną współpracę.

Serdecznie dziękujemy Tacie Zosi i Zuzi B. Z gr. IV, Panu Damianowi za przyniesienie dużej ilości dyń do kącika przyrodniczego i zajęć plastycznych.

Serdecznie dziękujemy Mamie Andrzeja W. z gr. IV, Pani Katarzynie za wzbogacenie kącika czytelniczego w literaturę dziecięcą.

Serdecznie dziękujemy Mamie Zuzi P. z gr. IV, Pani Dorocie za przywiezienie do przedszkola prac wykonanych przez dzieci podczas warsztatów w "Majsterkowie."

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce i Panu Adamowi, Rodzicom Antoniego Cz. z gr. IV za wzbogacenie grupy w materiały edukacyjne o tematyce związanej z bezpieczeństwem oraz zaopatrzenie w różnorodne przedmioty, które będą wykorzystane podczas pracy z dziećmi.
Serdecznie dziękujemy mamie Olka, p. Justynie K. z gr. VIII za aktywne współuczestnictwo w pracach na rzecz grupy. 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy Babci Amelki, p. Bogusławie z gr.VIII za aktywną pomoc podczas wycieczki do Muzeum  Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 108


Serdeczne podziękowania dla Mamy Kariny  - p. Anny B. z Grupy VIII za uszycie fartuszków dla dyżurnych przy posiłkach.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom Aleksandra W., p. Katarzynie i p. Mateuszowi z grupy VIII za wyposażenie grupy w podświetlany globus polityczny.
 

Serdecznie dziękujemy Tacie Karola A, p. Grzegorzowi z grupy VIII za podarowanie map świata


Serdecznie dziękujemy Mamie Mai G. z gr. VIII  za wydrukowanie dyplomów dla dzieci z j. angielskiego.


Serdecznie dziękujemy Mamie Ignacego z gr. VIII, p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi wspaniałych warsztatów plastyczno - technicznych pt.: "Jesienne inspiracje"


Serdecznie dziękujemy Mamie Wojtka z Grupy VIII, Pani Karolinie B.-J. za przyniesienie Jesiennego kosza do kącika przyrody.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Jasia, p. Justynie K. oraz Mamie Milenki, p. Izabelli J. z gr.VIIIza pomoc podczas wycieczek na zajęcia w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Aleksandra W., p. Katarzynie i p. Mateuszowi z grupy VIII za zakup na grupę tablicy korkowej.
 
Serdecznie dziekujemy Tacie Elizy L., p. Maciejowi z gr. VIII za zakup ziemi do sadzenia kwiatów na grupie.
 
Serdecznie dziekujemy Mamie Olivii M., p. Karolinie z gr. VIII za zaangażowanie na rzecz grupy.

Serdecznie dziękujemy mamie Aleksandra W., p. Katarzynie z grupy VIII za wyposażenie grupy w teczki biurowe.
 
Serdecznie dziękujemy mamie Ignacego z gr. VIII, p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi drugich  warsztatów plastyczno - technicznych pt.:"Jesienne wspomnienie" oraz za opiekę podczas wycieczki.
 
Serdecznie dziękujemy mamie Olka, p. Justynie K. oraz mamie Adriana z gr. VIII za upieczenie pysznego ciasta z dodatkiem dyni na obchodzone w przedszkolu Święto Dyni.

Bardzo dziękujemy rodzicom Stasia B. z gr I za włączenie się w akcję "Święto Dyni" i przygotowanie dla grupy ciasta dyniowego.
Bardzo dziękujemy rodzicom Basi z gr I za włączenie się w akcję "Święto Dyni" i przygotowanie dla grupy ciasteczek.
Bardzo dziękujemy mamie Emilka z gr I za przeczytanie dzieciom bajki "O smoku Wawelskim"
Bardzo dziękujemy Karolinie - uczennicy klasy III w SP nr 50 za przeczytanie dzieciom różnych wierszyków.

Serdeczne dziękujemy Mamie Poli z gr I , p. Dorocie za przeprowadzenie z dziećmi zajęć rękodzielniczych, pt.:"Jesienne wspomnienia"


Serdecznie dziękujemy mamie Aleksandra W., p. Katarzynie z grupy VIII za wyposażenie apteczki grupowej w środki opatrunkowe: gazę i plastry

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl