Jesteś tu: Strona główna » Rok szkolny 2015 - 2016
  • Serdeczne podziękowania dla Mamy Kariny  - p. Anny B. z Grupy VIII za uszycie fartuszków dla dyżurnych przy posiłkach.

• Mamom: Szymona S. i Pauliny R. z Grupy VII za pomoc w przygotowaniu w grupie  miłej uroczystości z okazji Dnia Chłopaka.
  • Mamie Weroniki L. z Grupy VII  za pomoc w drukowaniu dekoracji na uroczystości przedszkolne
  •  Tacie Leona L. z Grupy VII  za obszycie chusteczek do ćwiczeń rytmicznych oraz ślicznych fartuszków dla dyżurnych.
  • Dzieci z Przedszkola dziękują Rodzicom Zuzi P., z Grupy II za wywóz zebranych nakrętek na miejsce zbiórki w ramach akcji "Nakrętki dla Hospicjum ".
  • Serdecznie dziękujemy Tacie Krzysia z Grupy II, Panu Wojciechowi L. za pomoc w opiece nad dziećmi w czasie wycieczki dn. 20.10.2015r. oraz za upominkek dla każdego dziecka.
  • Dziękujemy Rodzicom Wojtka B., Piotrka W. i Angeliki M. z Grupy VIII za wyposażenie grupy w ozdoby świąteczne.

• Dziękujemy Rodzicom Leny J. i Kariny B. z Grupy VIII za pomoc w kserowaniu materiałów do zajęć.
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom Leona L. z Grupy VII za uszycie 53 sztuk czapek do zajęć kulinarnych.
  • Serdeczne podziękowania dla Rodziców Wojtusia B. z Grupy VIII za zakup blendera do kącika kulinarnego.
  • Podziękowania dla Taty Pawełka G. z gr IV za ciekawe spotkanie edukacyjne z dziećmi  oraz za przygotowanie niespodzianek
  • Dzieci i Panie z gr. IV dziękują Tacie Oli B. za wspólne poznawanie świątecznych zapachów i pieczenie pysznych pierniczków
  • Dzieci z Przedszkola dziękują Rodzicom Pawełka G., z Grupy IV za wywóz zebranych nakrętek na miejsce zbiórki w ramach akcji "Nakrętki dla Hospicjum "
  • Serdeczne podziękowania dla Rodziców i Dziadków Wojtusia B. z Grupy VIII za słodką niespodziankę dla wszystkich dzieci z grupy.

• Serdecznie dziękujemy Tacie Eli Sz. z Grupy VIII  za wywóz zebranych nakrętek na miejsce zbiórki w ramach akcji "Nakrętki dla Hospicjum ".

• Dzieci i Nauczycielki z gr. VIII dziękują mamie Ignacego G. za wspólną, pełną radości  zabawę z wielkimi bańkami mydlanymi w ogrodzie przedszkolnym.

• Dziękujemy Mamom:  Marysi D. , Bianki M. i Mileny J.  za propagowanie czytelnictwa w grupie VII Jeżyków
  •  Nauczycielki i dzieci serdecznie dziękują  wszystkim Rodzicom z grupy VII za zakup nowego magnetofonu.
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy VII za przygotowanie swoim pociechom niespodzianki - paczki w Dniu Święta Mamy i Taty