szkolnastrona.pl

  • Odwiedziło nas:
    382542 osób
  • Do końca roku:
    310 dni
  • Do wakacji:
    118 dni
Sobota, 2018-02-24
Imieniny:
Boguty, Bogusza
Jesteś tu: Strona główna » ROK SZKOLNY 2016 - 2017


Serdecznie dziękujemy Mamie Stasia z Grupy II, za przeprowadzenie zajęć z dziećmi ze WSZYSTKICH grup I-X na temat hałasu i jego szkodliwości dla zdrowia.


Serdecznie dziękujemy:  Mamie  Marysi Z. z grupy IX „Wrocławskie Krasnale”  za  niespodzianki na Dzień Chłopaka. Mamie Leona L. za książeczki do grupowego plecaczka.

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom: Leona L., Marysi Z., Kasi Ś., Malwiny U. z  grupy IX za darowanie książek do grupowej biblioteki.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom: Szymona S. z grupy IX za darowanie książek do grupowej biblioteki.


Serdecznie dziękujemy Mamie Adasia z Grupy VIII, Pani Aleksandrze K. za wykonanie przepięknych zdjęć przyrodniczych  podczas warsztatów  XIX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w Narodowym Forum Muzyki.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Oliwii z Grupy VIII, Pani Karolinie M. za pomoc w kserowaniu materiałów do zajęć.

.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Leona L. z grupy IX „Wrocławskie Krasnale” za wykonanie dla dzieci, do zabaw badawczych, materiałowej  książeczki sensoryczno - zmysłowej z różnych gatunków materiału.


 

Serdecznie dziękujemy Mamie Lenki Dz. z grupy IX za przeprowadzenie zabaw muzycznych  z Bum bum rurkami. 24.10.2016r.


 

Serdecznie dziękujemy Tacie Weroniki L. i tacie Alana P. z grupy IX za zorganizowanie wycieczki do Jednostki Wojskowej Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych przy ulicy Obornickiej 108 dla dzieci 5 letnich z naszego przedszkola. 07.11. i 08.11.2016r.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom Leona L. z grupy IX za uszycie jesiennych serwetek na stoliki.


Serdecznie dziękujemy Mamie Szymona S. z grupy IX za zorganizowanie   17.11.12016r. zabaw badawczych  z fizyki pt.: „Mały Einstein” ze studentkami Politechniki Wrocławskiej z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki.


Serdecznie dziękujemy Mamie Magdy S. z gr.VIII za udział w przygotowaniu paczek dla dzieci na Mikołaja.

 

Serdecznie dziękujemy Babci Emilki S., mamie Ignacego G., mamie Maćka Z. z gr.VIII za pomoc podczas wycieczek.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Ignacego G. z gr.VIII za wykonanie plakatu.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Szymona A. z gr.VIII za przyniesienie plakietek.


Serdecznie dziękujemy p. Dorocie, mamie Ignasia z gr.VIII, za wykonanie kartek świątecznych na kiermasz.


Serdecznie dziękujemy Babci Emilki S. z grupy VIII, p. Janinie, za stworzenie świątecznej atmosfery na grupie i rozwijanie u dzieci zainteresowań tradycjami Świąt Bożego Narodzenia porzez czytanie opowiadań o tematyce świątecznej.


Serdecznie dziękujemy  Rodzicom dzieci z grupy IV za przygotowanie kartek i ozdób świątecznych.


Serdecznie dziękujemy p. Małgorzacie S. mamie Szymona z gr. IX, za wykonanie ozdób świątecznych na przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

 

Serdecznie dziękujemy  Rodzicom dzieci z grupy IX za przygotowanie słodkiego poczęstunku na Jasełkowe spotkanie oraz  słodkich niespodzianek.

 

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Doriansa za przygotowanie pierniczków i pomarańczy do ozdabiania przez dzieci na zajęciach kulinarnych


Serdecznie dziękujemy Mamie Szymona A. z gr.VIII za przyniesienie dla dzieci świątecznych obrazków - naklejek.

 

Serdecznie dziękujemy  Rodzicom dzieci z grupy VIII za przygotowanie słodkiego poczęstunku na Jasełkowe spotkanie oraz uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
 

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Magdy, Adasia, Amelki z gr. VIII za pomoc w przygotowaniu sali i w przebranie dzieci na przyjęcie gości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Serdecznie dziękujemy Babci Emilki S. z grupy VIII, p. Janinie, za kolejne miłe spotkanie z książką, rozwijanie zainteresowań czytelnictwem i przeczytanie dzieciom opowiadań o Kubusiu Puchatku. 

Serdecznie dziękujemy Mamie Szymona A. z gr.VIII za przyniesienie dla dzieci książeczek pt. "Akademia Zdrowego Ucznia"


Nauczycielki i dzieci z grupy Żabki serdecznie dziękują:

 

Mamie Miłosza S. za czytanie dzieciom książeczek w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”oraz za pomoc w opiece nad dziećmi podczas warsztatów na Politechnice Wrocławskiej

 

Tacie Orianki  za czytanie dzieciom książeczek w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom” oraz za pomoc w opiece nad dziećmi podczas warsztatów na Politechnice Wrocławskiej

 

Mamie Maćka za czytanie dzieciom książeczek w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom” oraz za kserowanie pomocy do zajęć

 

Mamie Ani za czytanie dzieciom książeczek w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”

 

Babci Milenki za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Magicznego Teatru Muzycznego

                                                                                                              warsztatów w Muzeum Farmacji

                                                                                                              wycieczki do Wrocławskiego Teatru Muzycznego

 

Tacie Igora za pomoc przy zakupie kubeczków jednorazowych

 

Babci Igora za pomoc w opiece nad dziećmi podczas: warsztatów na Politechnice Wrocławskiej oraz wycieczki do Narodowego Forum Muzyki

 

Babci Bartka za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Straży Pożarnej oraz do Wrocławskiego Portu lotniczego

 

Mamie Mateusza za pomoc w opiece nad dziećmi podczas: warsztatów w Muzeum Narodowym oraz warsztatów w Muzeum Farmacji

 

Babci Mateusza za pomoc w opiece nad dziećmi podczas warsztatów na Politechnice Wrocławskiej

 

Babci Olka za pomoc w opiece nad dziećmi podczas: Konkursu Piosenki Patriotycznej pod hasłem „Moja Ojczyzna” wycieczki do Szkoły Podstawowej nr 20 na uroczystość „Pasowania na Ucznia i Zerówkowicza” oraz warsztatów w Muzeum Farmacji

.

 Serdecznie dziękujemy Tacie Szymona i mamie Doriansa za przygotowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Kobiet dla dziewczynek z grupy IX.

 Serdecznie dziękujemy Mamie Weroniki L. z grupy IX za wydrukowanie dużego formatu alfabetu i innych pomocy  do zajęć dydaktycznych.
Serdecznie dziękujemy Mamie Jagny grupy IX za wydrukowanie Programu „Mamo, tato wole wodę”.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom Julki z grupy IX za systematyczne dostarczanie materiałów papierniczych dla dzieci. 

Serdecznie dziękujemy Babci Emilki S., p. Janinie z gr.VIII za pomoc podczas wycieczek.

 

Serdecznie dziękujemy Cioci Wojciecha B., p. Monice z gr.VIII za pomoc podczas wycieczek.

 

Serdecznie dziękujemy Tacie Weroniki K. z grupy VIII za pomoc w kserowaniu materiałów do zajęć.

Serdecznie dziękujemy Tacie Karola A., p. Grzegorzowi z gr. VIII za wyposażenie grupy w kartki do rysowania.

Dzieci i nauczycielki z gr. VIII serdecznie dziękują Tacie Magdy S., p. Hassany za przeprowadzenie wspaniałych zajęć kulinarnych i przybliżenie dzieciom smaków Egiptu.


Serdecznie dziękujemy Pani Ani, Mamie Weroniki L. z gr. IX za dostarczenie wszystkim dzieciom w grupie edukacyjnych  książeczek pt.: „Pokonaj Potwora Zatora!” oraz przygotowanie dyplomów na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

 

Serdecznie dziękujemy Mamie Marysi D. i Mamie Milenki J. z gr. IX za czytanie opowiadań dla przedszkolaków w ramach Programu „Cały Wrocław czyta dzieciom”.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Kalinie, Mamie Milenki J. z gr. IX za zorganizowanie interesującego spotkania z Panem Hansem – Gertem Roloff,  niemieckim Profesorem od literatury.

 

Serdecznie dziękujemy tacie Szymona z gr. IX za dyplomy na III Maraton Przedszkolaków.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Dagmarze, Mamie Jagny K. z gr. IX za pomoc w przewiezieniu strojów na konkurs  Teatralny „W teatrzyku Jasia i Małgosi”.

 Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Justynie, mamie Małgosi  K. z gr. IX za ciekawie prowadzone warsztaty kulinarne z wykorzystaniem elektrycznego urządzenia –  Thermomixa. Zachęcanie do spożywania zdrowych, ekologicznych produktów  (szczególnie dla dzieci wymagających specjalnej diety). Aktywne włączanie dzieci do prac kulinarnych.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom z gr. IX czynnie wspierającym grupę podczas wycieczek: Mamom Alana,  Milenki, Jagny, Kasi, Beniamina, Tomka, Bianki, Lenki Sz., Dziadkowi Lenki Dz.,Serdecznie dziękujemy Babci Emilki S. z gr.VIII  za czytanie opowiadań dla przedszkolaków w ramach Programu „Cały Wrocław czyta dzieciom”.

 

Serdecznie dziękujemy  Mamie Adasia K., cioci Wojtka B., mamie Maćka Z. z gr.VIII za  opiekę nad dziećmi w czasie wycieczek.

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z gr. VIII za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz pożegnanie starszaków: mMamie Karola A., mamie Adasia K., Emilki S..

 

Bardzo dziękujemy Mamie Emilki S. z gr.VIII za pomoc w wypaleniu serduszek z gliny dzieci nieobecnych na warsztatach z ceramiki.

Nauczycielki gr. VIII wyrażają swoją wdzięczność Mamie Magdy S., p. Marcie oraz mamie Ignacego G., p. Dorocie za aktywny udział w pracach Tróki Grupowej.


Nauczycielki i dzieci z grupy III BIEDRONKI serdecznie dziękują:

Rodzicom Wojtka Ł. za zakup i systematyczne dostarczanie materiałów papierniczych, past do zębów, kubków jednorazowych i chusteczek higienicznych dla dzieci.

Mamie Milenki P. za całoroczne kserowanie kolorowanek i kart pracy dla dzieci.

Babci Moniki Z. za  pomoc podczas wycieczek.

Babci Zuzi W. za przeczytanie dzieciom opowiadania o  wrocławskich krasnalach w ramach akcji „Cały Wrocław czyta dzieciom”.Nauczycielki gr. IV serdecznie dziękują Mamie Stasia, mamie Adasia oraz Tacie Natalki za aktywny udział w pracach Trójki Grupowej.

Rodzicom Ani oraz Rodzicom Stasia dziękujemy za dostarczanie potrzebnych materiałów na grupę, kubków i chusteczek.Opracowanie: szkolnastrona.pl